Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bun venit pe siteu AlienGame stunt Inregistrativa Va rog
Echipa AlienGame va roaga sa donati casa populam acest site si tine minte AlienGame e familia ta Wink

 

 Versuri Ep3 Eusebiu

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 177
Data de inscriere : 29/01/2012

Versuri Ep3 Eusebiu Empty
MesajSubiect: Versuri Ep3 Eusebiu   Versuri Ep3 Eusebiu EmptySam Feb 11, 2012 7:06 pm

MO: FOCA, am o-ntrebare …
FOCA: Nu!
MO: Ce pielea pu*ii lu’ Satan ii maldaru ala de tabla la care tot sudezi, ha?
FOCA: Nu mai sudez…in sfarsit ie gataaaa
MO: Ce frumos iti sta, ptiua scuipate-as in gura sa nu te deochi, parca esti o pu*a cu manute, serios FOCA serios FOCAA, stiam ca tu te-mbraci ca orbii de halloween da chiar asa, in halu’ asta?
FOCA: MO? da-mi pace si du-te cauta scame
MO: Da zi ma pi*dometrule ce-i cu basca asta de metal?
FOCA: Ie un amplificator cerebral
MO: O singura data daca mai vorbesti urat cu mine te sugrum cu pu*a
FOCA: Asa-i zice mediocrule! cand il voi activa, voi fi mult mai inteligent ca inainte
MO: mhm, mhm hmh interesting!
EUSEBIU (MO): FOCA iti multumesc pentru aceasta creatie minunata
FOCA: Da-onapoi sa nu ne suparam
EUSEBIU (MO): FOCA FOCA, bunul meu amic, sa nu lasam situatia sa degenereze, suntem in fond si la urma urmei, doi intelectuali, putem rezolva aceasta situatie, pe cale amiabila
FOCA: Esti un ca*at cu ochi
EUSEBIU (MO): Ce pueril, dar insulta ta nu este pe deplin deplasata. Arat intr-adevar oribil, uite-te la mine, permite-mi sa ajustez situatia, revin cat ai zice pope…
FOCA: SOCANT de pu*a mea
EUSEBIU (MO): Iti inteleg si apreciez uimirea, e normal sa te minunezi cand ai privilegiul de a fi martorul unei asemenea schimbari epocale
FOCA: Mda. Da-mi casca inapoi!
EUSEBIU (MO): Din pacate nu pot sa fac asa ceva, in plus am descoperit mai multe erori la design-ul aparatului, dar fi pe pace stai linistit, am degand sa corectez tot ce-ai gresit!
FOCA: Ceeee? nu are nicio greseala, merge perfect!!!
EUSEBIU (MO): Ai crede asta nu-i asa? Dar totusi tin sa te-anunt ca pe-alocuri ai lucrat ca un amator. Injectorul de pluraniu spre exemplu este cuplat la magnetostat cu un fir de cupru-carbon a carui grosime este periculos de mica, ca sa nu mai vorbim de faptul ca legatura neuronala este jenant de rudimentara.
FOCA: Sunt…siderat
MO: Mda…exact cum ma asteptam. Esti atat de invechit incat nu sesizezi progresul. Asta este, ma voi retrage in laboratorul meu unde voi miniaturiza acest aparat si-l voi integra in mine.
FOCA: Vechiul MO, era retardat da’ cel putin era suportabil, hmm…
~~~Amintire~~~
MO: FOCA? Cand te supara unul, sapa-i o groapa, vorba aia, cine sapa groapa altuia rade mai bine
~~~Revenire~~~
FOCA: Hmmm…MOOO am nevoie de ajutorul tau
EUSEBIU (MO): Numele meu nu mai este MO, de acum incolo doresc sa mi te adresezi cu Domnule Eusebiu
FOCA: Ceee?
EUSEBIU (MO): Nimic intelectule de mangusta, hai, spune-mi, ce problema extrem de banala ai pe care nu esti capabil s-o rezolvi
FOCA: AM descoperit o trapa catre o sala secreta de sub asta, dar nu incap sa cobor ca sa investighez
EUSEBIU (MO): Mmmda, si vrei sa-ti fac eu treaba pentru ca tu esti incapabil? un gras incapabil
FOCA: Mhm da…
EUSEBIU (MO): Haide sa te-aud
FOCA: Sunt incapabil…
EUSEBIU (MO): Mai tare putin
FOCA: SUNT INCAPABIL!
EUSEBIU (MO): Si mai cum?
FOCA: Gras…
EUSEBIU (MO): Intr-adevar chiar daca esti un taran, cel putin esti un taran sincer. Sa trecem la treaba. Lasa-ma-ncet te rog…MEDIOCRULE
FOCA: Inceeet daaa da..’tutzi zgatzii matii
EUSEBIU (MO): S-a rupt lantul incompetentule. Ah, la ce te poti astepta cand lucrezi cu incompetenti neciopliti. Ia sa vedem ce-i in sala asta…Iai chichedbamb chidebatap…
FOCA: Decat un snob cu nasul pe sus, prefer un prostalau bine-dispus.

PUNCT!
Sus In jos
https://roex.forumgratuit.ro
 
Versuri Ep3 Eusebiu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri Ep6 Beznos
» Versuri Ep1 Onomastica
» Versuri Ep2 Licurici
» Versuri Ep4 Evilos
» Versuri Ep5 GoGosHar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Versuri Robotzi SO2-
Mergi direct la: