Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bun venit pe siteu AlienGame stunt Inregistrativa Va rog
Echipa AlienGame va roaga sa donati casa populam acest site si tine minte AlienGame e familia ta Wink

 

 Versuri Ep1 Onomastica

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 177
Data de inscriere : 29/01/2012

Versuri Ep1 Onomastica Empty
MesajSubiect: Versuri Ep1 Onomastica   Versuri Ep1 Onomastica EmptySam Feb 11, 2012 7:04 pm

MO: FOCA, am o-ntrebare …
FOCA: Nu!
MO: Cu lamaie sau fara?
FOCA: Se poate fara tine in laboratorul meu?
MO: Exclus, mai pi**e shor, ca-i important!
FOCA: Atunci, nu atinge nimic! Ce-ai, mediocrule? Te bate gravitatia?
MO: Ai zis sa nu ating nimic, nu ating nimic. Acuma, nici acuma, si-acuma. Is aerodinamic, aerodinamic.
FOCA: Podeaua poti s-o atingi, ma, oligofrenule!
MO: Ce imensa bucurie! De la sol, e mai simplu sa-ti prezint … esti pregatit?
FOCA: Ha?
MO: Tre’ sa fii pregatit! Esti pregatit?
FOCA: Da.
MO: Cadoul meu, de ziua taaaa! Pam-pam-pam-pam-pam-pam! La multi anus, cap de guvid ! Feri-te-ar Trompi de ciuma si frig, cu caldura la curut, sanatos sa fii sa f**i.
FOCA: Ti-as multumi, da’ ce-i aia?
MO: Micul gradinar!
FOCA: Micu’ cine?
MO: Singurul gradinar, care te face varza … reteta proprie. E o tuica mentolata, cu rabdare fermentata, cu atentie distilata, dintr-o pruna alintata!
FOCA: De unde cactus ai scos-o?
MO: Am fabricat-o special pentru U! Stiam ca numai de ziua ta, nu ma poti refuza! Asa ca haida! Bag-o-n gura!
… A doua zi
MO: Ioi! Ce pradat is! Parca mi-o intrat capu’ la apa!
FOCA: Mda, ti-o trebuit sa iesim in oras!
MO: Taci, c-o meritat! A fost shmecerie, cu dublu shm! Pinguinii aia ce m-o disperat! `tui in nas! Bine ca le-am dat pa p**a!
FOCA: Sigur! Atata ca aia nu erau pinguini, erau maicute, si ne-o cam spart!
MO: Da, da … Da macar aia de la club, la karaoke ne-or aplaudat! [Daca dragoste nu e, nimic nu e!]
FOCA: Da cum sa nu! Atata ca tu canta-i: [daca dragoste nu e, macar m**e!], si ne-or dat afara.
MO: Da macar dansatoarea aia, o fost bomba! Ne-o dus la gradina zoologica, ne-am jucat cu sarpele …
FOCA: Mda … atata ca aia nu era gradina zoologica, aia nu era tipa, si ala .. nu era sarpe!
MO: Ha! Si eu care i-am pus clopotei!
Tipu-tipa: Cine sa traiaasca ?!!!

PUNCT. BY Admin
Sus In jos
https://roex.forumgratuit.ro
 
Versuri Ep1 Onomastica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri Ep5 GoGosHar
» Versuri Ep9 Plictis
» Versuri Ep2 Licurici
» Versuri Ep3 Eusebiu
» Versuri Ep4 Evilos

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Versuri Robotzi SO2-
Mergi direct la: